Výklad snů - pro jednotlivce

Napsal Gaia (») v neděli 13. 10. v kategorii Výklad snů - pro jednotlivce, přečteno: 80×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a onlinecan-dreams-come-true.jpg

Výklad snů pro jednotlivce 

 

 Jak nektěří z Vás již vědí  jednou z mých činností je analýza snů.

Toto téma mi je velmi blízké, protože sama  mívám sny každý den a věnuji se jim aktivně již 13 let.  Mou hlavní motivací byly každodenní noční můry, které mě pronásledovaly od dětství až do mých 21 let z čehož jeden a půl roku jsem se potýkala se spánkovými paralýzami, které mou snahu  ještě umocnily. Po deseti letech  snažení jsem sny začala chápat, nejen přes pocity a hlavní děj ale i přes jejich jednotlivé symboly zasazené do kontextu.Velkou inspirací na cestě k porozumění symbolům nevědomí mi byl Pjér la Šéz či Carl Gustav Jung. 

Nemění to ovšem nic na faktu, že mám pouze roli průvodce na cestě k pochopení.  Jednotlivec pozná nejlépe sám kdy snu porozuměl  na základě vnitřního pocitu, proto  učím své klienty aby vždy důvěřovali sobě a učili se rozeznávat tyto jemné rozdíly v porozumění sobě. 

 

Výklad snů je  možný formou osobní konzultace či  na základě emailové konverzace pokud bydlíte daleko. V sekci "přednášky" můžete najít níže uvedený  plakátek o snech. Tuto přednášku dělám opakovaně  jak ve Zvonečku tak na soukromých akcích. 

 Pokud chcete porozumět svým snům napište mi na: annagaiarose@gmail.com 

Děkuji za Váš čas. 

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel čtyři a pět