Recenze z přednášek a seminářů

Napsal Gaia (») v úterý 15. 10. v kategorii Přednášky, přečteno: 76×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Recenze

Rozhodla jsme se s Vámi sdílet několik recenzí, které  mi lidé napsali, abych Vám tak mohla přiblížit  zkušenosti lidí, kteří navštívili mé přednášky či semináře.

Samozřejmě  recenze mi můžete posílat i nadále na email annagaiarose@gmail.com na facebook Vrať se k sobě s Annou G. Rose či  zde do komentářů.

Děkuji za Vaše reakce :) 

----------------------

 

Věnuji se výkladu snů hodně let, přesto jsem se dozvěděl spoustu nových zajímavých spojitostí, které mě doposud nenapadly. Děkuji za přednášku a budu se těšit na její pokračování.

Vlastimil

Účastnila jsem se dvou seminářů vedených lektorkou Annou Gaiou Rose. A to Přepiš svou minulost a Řeč snů. Každý z nich byl jedinečný, naplněný hlubokým vhledem a znalostí přednášející. Lektorka o tématech mluvila s úžasnou lehkostí a samozřejmostí, díky čemuž bylo cítit, že hovoří o něčem co sama důkladně zná, žije a aplikuje v každodenním životě. Zároveň jsem ocenila příjemné prostředí, které Anna vytvořila svým klidem a nenuceností.Například mě velmi oslovila praktická část semináře Přepiš minulost, kdy jsme se sami měli zamyslet nad těmi vzpomínkami z našeho života, které vnímáme negativně. Poté jsme se na lektorčiných příkladech učili, jak prakticky s těmito vzpomínkami zacházet a jak je můžeme dodatečně doprožít a přepsat. Opravdu velmi mě překvapilo kolik takových vzpomínek jsem našla a kolik neuvolněných negativních emocí se za nimi skrývá. Ze semináře jsem odešla vlastně s kompletním návodem, jak s těmito vzpomínkami mohu pracovat sama v bezpečném prostoru domova. Díky této metodě jsem se podívala na několik mnoho let zavřených bolestí (které jsem si ani neuvědomovala, že si stále nosím s sebou) a některé z nich se mi již podařilo pustit. Lektorce za to moc děkuji její semináře vřele doporučuji!

Lenka

Děkuji za seminář Řeč snů, do teď mě nenapadlo jak velký význam mohou sny mít a začnu se jim mnohem více věnovat.

 

Věrka


Děkuji za přednášku o snech. Dokázala mi odhalit jejich poselství na základě i svých osobních zkušeností. V přednášce jsem vnímala nadhled a smysluplnou systematiku, kterou mi pomohla odpovědět si na spoustu svých otázek. Ocenila jsem i moudrost individuálních přístupu, který nebyl manipulativní.

Romana

 Děkuji za seminář Přijetí ženství – bylo příjemné být pouze v kruhu žen a cítit, že můžu mluvit otevřeně. Zároveň díky přístupu a zkušenostem lektorky se mi podařilo změnit pohled na sebe jako na ženu, která musí vždy plnit očekávání druhých a začala jsem více času věnovat sobě. Začala jsem také cvičit nové cvičení, které byly zmíněné na semináři a přibylo mi spoustu energie. Děkuji.

Lada

Nejprve jsem navštívila přednášku  o snech, kde mi Anna pomohla  pochopit sen, který mě trápil a už jsem nemohla týdny dobře spát. Konečně  jsem  ho pochopila, zase spím a  je to pro mě velká úleva. Na dalších snech pracujeme postupně a  pomáhá mi to lépe rozumět sobě a neuvěřitelně mě to posouvá vpřed. Za to Anně moc děkuju.

Pavla

 

 

 

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel jedna a devět